22 січня відбулося перше засідання виконавчого комітету міської ради. На початку засідання його голова – мер міста Л. Г. Дромашко – поінформувала нових членів виконавчого комітету про функції та порядок роботи органу та висловила надію на плідну роботу на благо міста.
22 січня відбулося перше засідання виконавчого комітету міської ради. На початку засідання його голова – мер міста Л. Г. Дромашко – поінформувала нових членів виконавчого комітету про функції та порядок роботи органу та висловила надію на плідну роботу на благо міста.
Для початку озвучимо персональний склад виконавчого комітету. Це: Дромашко Людмила Григорівна – міський голова, Сабліна Наталія Володимирівна – секретар міської ради, Біднарик Анатолій Миколайович, Богатирьов Борис Миколайович, Борик Геннадій Андрійович, Капацина Василь Феодосійович, Кінжалов Олександр Володимирович, Колесніченко Ольга Анатоліївна, Кукуруза Олександр Вячеславович, Оболенська Тетяна Григорівна, Олішевська Наталія Вікторівна, Остапенко Галина Феліксівна, Островська Ірина Олександрівна, Пастушок Оксана Євгенівна, Постернак Лілія Федорівна, Свідерко Світлана Василівна, Товста Наталія Павлівна, Фомінцев Олександр Григорович, Чабаненко Алла Миколаївна.
Керуюча справами виконкому Лілія Постернак розповіла про основні положення Регламенту виконкому минулого скликання, після чого новообрані члени виконкому розпочали свою роботу.
Першим питанням, яке розглядалося, був розподіл функціональних обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови та керуючою справами виконавчого комітету міської ради. За нього проголосували одноголосно. Людмила Григорівна акцентувала увагу на те, що члени виконкому повинні знати закони, в тому числі про місцеве самоврядування, інакше буде дуже важко працювати.
Далі присутні затвердили план роботи виконавчих органів міської ради на І півріччя. Він не є сталим, і протягом роботи в нього будуть вноситися доповнення.
По третьому пункту – затвердженню фінансових планів комунальних підприємств, підвідомчих управлінню ЖКГ, заслухали їхніх директорів та відповідальних осіб: Василя Мосякіна (КП “Флора”), Григорія Мірошника (КП “Тепло”), начальника планово-економічного відділу КП “Первомайський міський водоканал” Наталю Козаченко, Олександра Лисого (КП “Затишок”), Сергія Музику (КП “Комунсервіс”), В’ячеслава Суворова (КП “Первомайський міський парк культури та відпочинку”).
Василь Мосякін озвучив песимістичні прогнози по ринку – до 60 тисяч грн збитків у І кварталі. Мовляв, підприємці покидають місця через купівельну неспроможність городян: “Ситуація на ринку складна. Ми йдемо донизу. Поки що вдається працювати з прибутками, але ситуація ускладнюється”. На його промову Людмила Григорівна зауважила, що не можна планувати збитки, тож члени виконкому шукали шляхи виходу із цієї ситуації, серед яких було запропоновано відкриття МАФів на вулиці Гагаріна.
Претензії директору КП “Флора” висловив депутат від “Свободи”, який розповів про викладене на YouTube відео, де працівники КП “Флора” збирають гроші та не видають чеки підприємцям. “Що це за кошти і куди вони йдуть?” – поцікавився депутат. Пан Мосякін пояснив, що 75 % підприємців знаходяться на абонементах і вносять плату у каси, але є “блукаючі” місця, по яких немає договорів. Ці підприємці лише час від часу виходять торгувати, тож плату у них беруть на місцях, буває, що їм видають чеки, а за коштами контролер приходить пізніше, коли людина щось вторгує.
Наступним доповідачем став Григорій Мірошник, який теж поскаржився, що підприємство працює у складних умовах. Рахунки арештовані, зарплата виплачується лише за листопад. А громадяни та юридичні особи мають заборгованість перед КП “Тепло” у сумі 8 млн грн.
Але найгірша ситуація нині у міськводоканалі. “На жаль, основна кількість КП є збитковими, і ми не виключення. Немає рентабельності, ціни на матеріали і енергоносії зростають, а ми сьогодні є спонсорами бюджетних установ”, – виправдовувалася доповідач – начальник планово-економічного відділу, нагадавши про штрафні санкції по РЕМу та Пенсійному фонду. І знову претензії з боку депутатів-свободівців, мовляв, вода неякісна, неякісне проведення ремонтних робіт, а тариф вищий, ніж у обласних містах. На що представник водоканалу заперечила: вода відповідає нормам, а тариф – середній по Україні. На складову тарифу впливає велика кількість насосних і очисних станцій у місті, 400 км 70‑річних зношених водогонів із постійними поривами тощо. “Чи правда, що майно водоканалу перебуває у податковій заставі та чи розроблений план виходу з кризи?” – поцікавився депутат від “Свободи” Медведчук. На що отримав відповідь, що, дійсно, майно в заставі, і без державної допомоги підприємству ніяк не обійтися. “Якщо держава не спише борги перед Пенсійним фондом, у нас немає виходу”, – прозвучав фатальний діагноз по водоканалу.
Питання по водоканалу запропонували розглянути на сесії, а також підготувати депутатське звернення до вищих ешелонів влади.
Єдине підприємство, якому подякували за роботу і похвалили навіть прискіпливі свободівці, це “Комунсервіс”. Там теж багато проблем, і найгостріша – заборгованість населення у сумі 1 млн грн. І до суду, за словами директора, не подаси на злісних неплатників, тому що позовна заява коштує більш як 500 грн. Начальник ЖКГ Тетяна Троян стурбовано розповідала, що містом розповзаються звалища, їх 62. Біля річок та круч – жах, тож про яку, мовляв, якість води можна говорити. Навіть на кладовища зносять сміття! З існуючими в нашій країні законами пересічного громадянина оштрафувати майже нереально. “Хочу спитати людей, а вони сумлінно ставляться до своїх договірних обов’язків?” – обурювався С. І. Музика. Навіть керівники ОСББ виявилися безсилими і зняли з себе тягар підписання договорів. Нині підприємство самостійно заключає договори з громадянами.
Що робити зі злісними неплатниками вирішували всі гуртом члени виконкому. Перший заступник міського голови О. В. Кукуруза запропонував активістам і депутатам взяти шефство над “Комунсервісом”, а на своїх округах проводити роботу з людьми з питань стихійних звалищ та оплати за вивіз сміття.
Питання по міському парку культури й відпочинку розглядатимуть навесні.
Загалом під час засідання було прийнято рішення з 49 питань життєдіяльності територіальної громади міста. Крім вищезгаданих – про затвердження нового складу конкурсного комітету з перевезення пасажирів на автомобільному транспорті в м. Первомайську; про встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста; про призначення керівника робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в м. Первомайську; про відзначення у м. Первомайську протягом січня-лютого 2016 року річниць знакових дат, пов’язаних із Революцією Гідності; про створення позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії для медичного огляду громадян м. Первомайська у 2016 році; про організацію громадських робіт на підприємствах, в установах та організаціях м. Первомайська на 2016 рік; питання опіки, піклування; архітектурні та комунальні питання тощо.
Сегодня глава правительства Н.Я.Азаров посетил с рабочим визитом г.Николаев. Во время посещения краеведческого музея "Старофлотские казармы" Николаю Яновичу пришлось встретиться с работниками Судостроительного завода им.61 коммунара, которые вышли на митинг.
Один из крупнейших агрохолдингов и зернотрейдеров Украины — компания "Нибулон" — займется судостроительным бизнесом. "Нибулон" заключил предварительное соглашение о покупке судостроительного завода "Лиман" в Николаеве. Задуматься о развитии собственного судостроения в "Нибулоне" решили после того, как завод "Океан" сорвал график выполнения работ по строительству буксиров для компании, отмечают эксперты.
"В этом году мы ставим на ремонт 15 кораблей. Будет меньше выходов в море, чем необходимо, но уже в начале следующего года государство получит полноценный, боеспособный корабельный состав" - заявил находясь в Севастополе министр обороны Украины Дмитрий Саламатин.
Представителями ПАО «Черноморский судостроительный завод» и НАК «Нафтогаз Украины» проведены переговоры о возможности сотрудничества, и совместной работы. 16 буровых установок, заявленных ранее губернатором Николаевской области Н.Кругловым, оказались 16ю блоками-кондукторами.
11 июля 2012 года ФГИУ объявил конкурс по продаже 25% акций компании «Николаевгаз» (Николаев, Украина). Начальная стоимость пакета акций составляет 18,4 млн. грн. Заявки на участие в конкурсе принимаются до 24 июля 2012 года.
Мульти-фестиваль включал в себя разнообразные конкурсы и отборочные этапы: «Квест-фестиваль», «Студенческая мафия», фото-кросс, видео-конкурс «Кино за 48 часов», конкурс красоты «Перша Леді», студреспубликанская Pecha Kucha и, конечно же, самый веселый фан-отбор для команд и участников.
Со вчерашнего дня организаторы вызывают шок у активных участников мульти фестиваля «Студреспублика». А все вызвано их некомпетентности в вопросах по Фотоконкурсу.
Лето в самом разгаре - кто на работу, кто на отдых, а самые активные студенты города Николаева на Студенческую Республику 2012, финал которой пройдёт 23-24 июня в Парке Победы, где они отдохнут, получат заряд адреналина, море позитивных эмоций и возможность проявить себя!
Об этом говорится в письме Укрдержреестру в адрес партии.
В частности, в письме отмечается, что государственная служба готовит документы для суда о ликвидации Демократического Альянса в связи с нарушением процедур регистрации.