22 жовтня до нашого міста з’їхалися високопосадовці, а саме: перший заступник голови Миколаївської обласної держадміністрації з питань розвитку інфраструктури, фінансів, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту М. Романчук та інші представники Миколаївської облдержадміністрації, представники райдержадміністрацій. Також серед гостей був керівник проекту від Фонду розвитку та інновацій ЖКГ Геннадій Лебідь. Міську владу на зустрічі представляли мер Л. Дромашко, перший заступник міського голови А. Димидовський, заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н. Товста. Подія, що так зацікавила високих гостей, – втілення пілотного інвестиційного проекту, який передбачає перехід бюджетних об’єктів від газових котелень на електроопалення.
22 жовтня до нашого міста з’їхалися високопосадовці, а саме: перший заступник голови Миколаївської обласної держадміністрації з питань розвитку інфраструктури, фінансів, будівництва, житлово-комунального господарства та цивільного захисту М. Романчук та інші представники Миколаївської облдержадміністрації, представники райдержадміністрацій. Також серед гостей був керівник проекту від Фонду розвитку та інновацій ЖКГ Геннадій Лебідь. Міську владу на зустрічі представляли мер Л. Дромашко, перший заступник міського голови А. Димидовський, заступник міського голови по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях Н. Товста. Подія, що так зацікавила високих гостей, – втілення пілотного інвестиційного проекту, який передбачає перехід бюджетних об’єктів від газових котелень на електроопалення.
Цього дня урочисто відкривали дві котельні у дошкільних навчальних закладах № 31 та № 32, які стали першопрохідцями нового проекту у Первомайську.
Першим відвідали садочок “Білочка”, вихованці якого привітали гостей хлібом-сіллю, квітами, віршиками та піснями. Міський голова відзначила, що Микола Романчук підтримав її ідею та посприяв, щоб вдало розпочати опалювальний сезон. “Ми дійсно пройшли прискорений шлях з втілення проекту, хоча почали цю роботу ще до виходу Постанови Кабміну щодо зменшення обсягів газу. Ми знали, що з нашими неефективними і нерентабельними котельнями працювати далі не можна. Спочатку був розроблений проект, головну увагу ми приділили об’єктам соціально-культурного призначення. Дитячі садочки йдуть попереду. Якщо сподобається, то і на інших територіях теж можна започаткувати цей проект. Дуже сподіваюся на підтримку наших енергетиків, від яких сьогодні залежить 99% справи”, – наголосила Людмила Григорівна.
Керівник проекту від Фонду розвитку та інновацій ЖКГ Геннадій Лебідь розповів, що даний проект втілюється протягом 4 місяців, вартість одного такого інвестиційного проекту склала 700 тис. грн. Такий інноваційний досвід був перейнятий у Дніпропетровщини. Сьогодні, як зазначив гість, важливо зрозуміти, що, коли стоїть котельня з 12 кілометрами теплотрас, і води гріється по 40 тонн дорогим імпортним газом, а теплоносіїв немає, то іншого виходу, ніж шукати альтернативні джерела, немає. Геннадій Лебідь подякував всім за допомогу та підтримку й відзначив, що у місті гарний інвестиційний клімат.
У свою чергу міський голова Л. Дромашко наголосила, що ні копійки бюджетних коштів на проект витрачено не було, і подякувала інвесторам за оперативну та якісно проведену роботу, адже саме завдяки їм сьогодні малеча буде перебувати в теплому приміщенні (тож слова подяки лунали і від голови батьківського комітету садочка).
Людмила Григорівна також зазначила, що ці два об’єкти, виконані завдяки вдалій співпраці та порозумінню з Фондом розвитку та інновацій ЖКГ і особливій участі Президента Фонду Євгенії Аркадіївни Дубинської та залученої Фондом компанії ТОВ “Комунсервіс-Тепло”, яка придбала і встановила в дитячих садках електричні теплогенератори. Це лише початок, ще дві такі котельні вже змонтовані у гуртожитках міста і чекають на підключення до електричної мережі.
Присутніх із важливою подією привітав і перший заступник голови обласної державної адміністрації М. Романчук. Микола Павлович зазначив, що велике значення має те, що ці пілотні проекти є інвестиційними і будуть повністю виконані за рахунок інвесторів, тобто на них не витрачено жодної державної копійки, і нагадав, що є Постанова Кабміну максимально відійти від споживання газу, тим більше, що ліміти на споживання газу зменшені у цьому році на 30 % по області. “Ми говоримо не про ціну газу, а говоримо про те, що газу немає на 30 %, а тепло повинно бути, тож такі проекти, які можна сьогодні швидко реалізувати та ще й за інвестиційні кошти, є важливими”, – сказав пан Романчук. “Автономність, екологічність, економічність – основні плюси. Всіх проектів, – зазначив Микола Павлович, – які замінюють газ на альтернативні види опалення, в області на сьогодні одинадцять, але вони фінансуватимуться за рахунок держави”.
Слова подяки висловила від імені педагогічної громади начальник управління освіти Г. Остапенко, яка сподівається, що садочки не будуть залежними від наявності чи відсутності газу. “Якщо все буде добре у цих садочках, то попереду у нас запланований перехід на такий вид опалення інших закладів, які сьогодні отримують тепло централізовано”, – наголосила начальник управління освіти.
Після перерізання червоної стрічки делегація здійснила екскурсію новообладнаною котельнею. Дещо, не вдаючись у технічні подробиці, відзначила я для себе. Весь процес управління комп’ютеризований, система не потребує втручання оператора і забезпечує сталу температуру незалежно від погоди. Лише раз на місяць приходить навчена людина, яка контролює показники та тестує систему. У випадку відключення електропостачання, автоматика самостійно відновлює всі режими опалення після його подачі. Під час роботи буде максимально використовуватися дешевий нічний тариф. У садочку № 32 “Буратіно” на момент приїзду делегації температурний режим сягав 20оС, що дуже тішило дітей та, особливо, їхніх батьків.
Крім того, Людмила Дромашко зазначила, що працювати з інвестором дуже приємно. По-перше, це висококваліфіковані фахівці, по‑друге, вони повністю займаються розробкою і проходженням експертиз.
В свою чергу, Геннадій Лебідь сказав, що він сам три роки працював міським головою у Дніпропетровській області, такі проекти реалізовував у своєму місті, і вони працюють там із 2009 року. Він розповів, що цей пілотний проект покликаний бути прикладом, щоб показати Миколаївській області альтернативу використання газу і як працює автономне електричне опалення. “Потрібно відходити від неефективних котелень і неефективних теплотрас із поривами і значними втратами тепла”, – зазначив гість Первомайщини.
Місто Первомайськ було обране Фондом розвитку та інновацій ЖКГ для пілотного проекту. У липні поточного року Фонд розробив і погодив із Первомайською міською адміністрацією “Програму оптимізації та розвитку системи теплопостачання міста” на найближчі 3 роки. Після чого Фонд залучив інвестора для реалізації проектів з теплопостачання перших чотирьох об’єктів Первомайська. На даний час Фондом разом із залученими інвесторами вже запланована реалізація переводу на індивідуальне опалення ще дванадцяти комунальних об’єктів міста.
Сегодня глава правительства Н.Я.Азаров посетил с рабочим визитом г.Николаев. Во время посещения краеведческого музея "Старофлотские казармы" Николаю Яновичу пришлось встретиться с работниками Судостроительного завода им.61 коммунара, которые вышли на митинг.
Один из крупнейших агрохолдингов и зернотрейдеров Украины — компания "Нибулон" — займется судостроительным бизнесом. "Нибулон" заключил предварительное соглашение о покупке судостроительного завода "Лиман" в Николаеве. Задуматься о развитии собственного судостроения в "Нибулоне" решили после того, как завод "Океан" сорвал график выполнения работ по строительству буксиров для компании, отмечают эксперты.
"В этом году мы ставим на ремонт 15 кораблей. Будет меньше выходов в море, чем необходимо, но уже в начале следующего года государство получит полноценный, боеспособный корабельный состав" - заявил находясь в Севастополе министр обороны Украины Дмитрий Саламатин.
Представителями ПАО «Черноморский судостроительный завод» и НАК «Нафтогаз Украины» проведены переговоры о возможности сотрудничества, и совместной работы. 16 буровых установок, заявленных ранее губернатором Николаевской области Н.Кругловым, оказались 16ю блоками-кондукторами.
11 июля 2012 года ФГИУ объявил конкурс по продаже 25% акций компании «Николаевгаз» (Николаев, Украина). Начальная стоимость пакета акций составляет 18,4 млн. грн. Заявки на участие в конкурсе принимаются до 24 июля 2012 года.
Мульти-фестиваль включал в себя разнообразные конкурсы и отборочные этапы: «Квест-фестиваль», «Студенческая мафия», фото-кросс, видео-конкурс «Кино за 48 часов», конкурс красоты «Перша Леді», студреспубликанская Pecha Kucha и, конечно же, самый веселый фан-отбор для команд и участников.
Со вчерашнего дня организаторы вызывают шок у активных участников мульти фестиваля «Студреспублика». А все вызвано их некомпетентности в вопросах по Фотоконкурсу.
Лето в самом разгаре - кто на работу, кто на отдых, а самые активные студенты города Николаева на Студенческую Республику 2012, финал которой пройдёт 23-24 июня в Парке Победы, где они отдохнут, получат заряд адреналина, море позитивных эмоций и возможность проявить себя!
Об этом говорится в письме Укрдержреестру в адрес партии.
В частности, в письме отмечается, что государственная служба готовит документы для суда о ликвидации Демократического Альянса в связи с нарушением процедур регистрации.