14 липня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях В. Трянової, під час якого розглянули заяви громадян із питань опіки та піклування, купівлі – продажу, міни, дарування, застави майна, де є неповнолітні діти. На засіданні були присутні члени комісії: Н. М. Перкова – завідувач сектору з питань опіки та піклування Служби у справах дітей, С. Свідерко – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях, начальник Служби у справах дітей А. Животовський, С. В. Чиндій – перший заступник начальника Первомайського МВ УМВС.
14 липня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дітей під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях В. Трянової, під час якого розглянули заяви громадян із питань опіки та піклування, купівлі – продажу, міни, дарування, застави майна, де є неповнолітні діти.
На засіданні були присутні члени комісії: Н. М. Перкова – завідувач сектору з питань опіки та піклування Служби у справах дітей, С. Свідерко – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях, начальник Служби у справах дітей А. Животовський, С. В. Чиндій – перший заступник начальника Первомайського МВ УМВС.
На розгляд комісії було винесено чотири питання, які входять до компетенції даної комісії. Представники ЗМІ побували лише при розгляді першого. Три інші – “Про роботу Служби у справах дітей за І півріччя”, “Про подання шкіл та медичних закладів”, “Про взаємодію ССД, кримінальної міліції у справах дітей” – комісія чомусь розглядала без ЗМІ...
Відразу зазначу, що приймати рішення стосовно долі дітей завжди важко, бо інколи просто не знаєш, чи правильно чиниш в тій чи іншій ситуації, але завдання комісії – виважено підійти до вирішення кожного питання і зробити так, щоб державою та суспільством були захищені життя дитини, її права та інтереси.
Із самого початку комісія розглянула заяви громадян з питань призначення опіки. Саме на цих ситуаціях хочу зупинитися детальніше. У першому випадку дві бабусі отримали дозвіл комісії на опіку дітей, батьки яких позбавлені батьківських прав. Рішенню комісії з цього питання передувало рішення суду. Третьою до членів комісії звернулася бабуся новонародженої дитини, мати якої – одиначка і має психічне захворювання, тож за станом здоров’я не може доглядати дитину. І начебто нічого незвичайного в цій ситуації не було б, якби…
Отже, бабуся має бажання стати опікуном дитини, має житло і в місті, і в одному з сіл району, має підсобне господарство, комісія обстежила житлові умови і визнала їх достатніми.
Але для того щоб оформити опіку, необхідно зібрати, якщо не помиляюсь, близько 20 документів із різних інстанцій, тому що йдеться про долю дитини. Серед пакету документів – різні довідки, і тут починаються непорозуміння.
З районної лікарні повідомили, що бабуся зловживає алкоголем, тож комісія звернулася до голови сільської ради – хто, як не вона, найкраще володіє інформацією щодо односельців. У нашому випадку голова подає дві довідки з розривом в один день, в яких міститься суперечлива інформація: в першій довідці – “зловживає”, у другій – “зловживала колись, а сьогодні вже не зловживає” … Я думаю, коментарі тут зайві.
Лікарів можна зрозуміти, вони стурбовані тим, що дитина малесенька, потребує посиленої уваги, підлягає цілій низці ризиків, а на бабусі відповідальність і за доньку, і за немовля, тож вони рекомендували влаштувати дитину в Будинок маляти під цілодобовий догляд. Члени комісії підтримали рекомендації лікарів, але дали можливість бабусі підготувати все необхідне, для того щоб через деякий час забрати дитину.
Другий випадок ще трагічніший. Бабуся має бажання взяти під опіку онука, якому лише 2 місяці, у зв’язку зі смертю доньки. При цьому бабуся не має постійного місця проживання, не має реєстрації, не має навіть власного житла, не має доходів (в усякому разі, не може довести їх існування), ще й має на утриманні меншу доньку, яка теж не має документів. Дозвольте, але куди збиралася бабуся-мандрівниця забирати немовля і на що його утримувати? Незрозуміло. Тож незважаючи на сльози та образи неадекватної жінки комісія прийняла цілком правильне рішення: дитину направлено в Будинок маляти.
Інші питання стосувалися зняття піклування з бабусі та повернення прав на дитину матері, яка повернулася з місць позбавлення волі. Комісія задовольнила прохання матері, адже та стала на шлях виправлення, починаючи з дострокового звільнення і закінчуючи влаштуванням на роботу.
Що стосується питань часу та місця зустрічі з дітьми у сім’ях, що розлучені, то тут були прийняті рішення як на користь матерів, так і на користь батьків. Щодо питання зміни прізвища та питання дозволу на купівлю-продаж, то комісія задовольнила обидва прохання заявників.
Ще раз підкреслю, що комісією приймалися виважені рішення, направлені, перш за все, на захист маленьких громадян. Всі розуміють, що в кожної дитини повинна бути сім’я, але інколи доводиться приймати непопулярні рішення – для того щоб вберегти здоров’я та життя дітей.
Різні ситуації, різні долі, різні рішення… Дай Боже, щоб чужим людям не довелося вирішувати ваші долі та долі ваших дітей, тож пам’ятайте: наше життя таке, яким його робимо ми самі.
Сегодня глава правительства Н.Я.Азаров посетил с рабочим визитом г.Николаев. Во время посещения краеведческого музея "Старофлотские казармы" Николаю Яновичу пришлось встретиться с работниками Судостроительного завода им.61 коммунара, которые вышли на митинг.
Один из крупнейших агрохолдингов и зернотрейдеров Украины — компания "Нибулон" — займется судостроительным бизнесом. "Нибулон" заключил предварительное соглашение о покупке судостроительного завода "Лиман" в Николаеве. Задуматься о развитии собственного судостроения в "Нибулоне" решили после того, как завод "Океан" сорвал график выполнения работ по строительству буксиров для компании, отмечают эксперты.
"В этом году мы ставим на ремонт 15 кораблей. Будет меньше выходов в море, чем необходимо, но уже в начале следующего года государство получит полноценный, боеспособный корабельный состав" - заявил находясь в Севастополе министр обороны Украины Дмитрий Саламатин.
Представителями ПАО «Черноморский судостроительный завод» и НАК «Нафтогаз Украины» проведены переговоры о возможности сотрудничества, и совместной работы. 16 буровых установок, заявленных ранее губернатором Николаевской области Н.Кругловым, оказались 16ю блоками-кондукторами.
11 июля 2012 года ФГИУ объявил конкурс по продаже 25% акций компании «Николаевгаз» (Николаев, Украина). Начальная стоимость пакета акций составляет 18,4 млн. грн. Заявки на участие в конкурсе принимаются до 24 июля 2012 года.
Мульти-фестиваль включал в себя разнообразные конкурсы и отборочные этапы: «Квест-фестиваль», «Студенческая мафия», фото-кросс, видео-конкурс «Кино за 48 часов», конкурс красоты «Перша Леді», студреспубликанская Pecha Kucha и, конечно же, самый веселый фан-отбор для команд и участников.
Со вчерашнего дня организаторы вызывают шок у активных участников мульти фестиваля «Студреспублика». А все вызвано их некомпетентности в вопросах по Фотоконкурсу.
Лето в самом разгаре - кто на работу, кто на отдых, а самые активные студенты города Николаева на Студенческую Республику 2012, финал которой пройдёт 23-24 июня в Парке Победы, где они отдохнут, получат заряд адреналина, море позитивных эмоций и возможность проявить себя!
Об этом говорится в письме Укрдержреестру в адрес партии.
В частности, в письме отмечается, что государственная служба готовит документы для суда о ликвидации Демократического Альянса в связи с нарушением процедур регистрации.