У липні в парку „Перемога” міста Києва відбулося урочисте відкриття ”Містечка відпочинку „Чернігівське”. Ця подія пройшла в рамках соціально-екологічного проекту „Разом за чисте місто”, що реалізується спільно компанією „САН Інтербрю Україна” (ТМ „Чернігівське”) та Київською міською державною адміністрацією. ТМ „Чернігівське” проводить активну соціальну політику та усіляко пропагує культуру споживання пива у нашій країні. Одним з найяскравіших прикладів такої політики є соціально-екологічний проект „Разом за чисте місто”, який реалізується вже кілька років поспіль та охоплює різні міста України: Чернігів, Харків та Миколаїв. У 2007 році до цього списку приєднався і Київ. У столичному парку „Перемога” були створені всі умови, необхідні для культурного відпочинку: встановлені зручні лавочки та альтанки, вироблені з екологічних матеріалів, а також - нові смітники та спеціальні контейнери для ПЕТ–тари. Отже, тепер відвідувачі парку зможуть з комфортом випити пиво, сидячи на зручній лавочці чи у затишній альтанці, а потім, як і у всіх цивілізованих країнах, викинути ПЕТ-пляшку у спеціально відведений для цього контейнер. «Під час реалізації проекту ми наштовхнулись на декілька приємних сюрпризів, - каже Володимир Косенков, менеджер з корпоративних зв’язків «САН Інтербрю Україна». - Ще напередодні офіційного відкриття паркового містечка відвідувачі не тільки вже знали про його існування, але й активно використовували паркові елементи від ТМ „Чернігівське”: в бесідках відзначали Дні народження, а на лавочках відпочивали перехожі. Одразу ж було ясно, що наш проект важливий та необхідний людям. До того ж, парк став значно чистішим, адже там, де в достатній кількості встановлено смітники та контейнери для збору ПЕТ-тари, смітять значно менше». Підтримати соціальний проект „Разом за чисте місто приїхала група „Барселона”, що цього року представлятиме Україну на пісенному конкурсі „Новая волна” в Юрмалі. “САН Інтербрю Україна” сім років поспіль залишається безперечним лідером на вітчизняному пивному ринку, охоплюючи, за підсумками 2006 року, 38 % ринку. ТМ „Чернігівське” – це великий національний бренд у портфелі компанії “САН Інтербрю Україна”. Бренд „Чернігівське” на ринку представлено чотирма основними сортами: „Преміум”, „Світле”, „Темне”, „Міцне” і спеціальними „Біле”, „Багряне”, „Біла Ніч”.
Сегодня глава правительства Н.Я.Азаров посетил с рабочим визитом г.Николаев. Во время посещения краеведческого музея "Старофлотские казармы" Николаю Яновичу пришлось встретиться с работниками Судостроительного завода им.61 коммунара, которые вышли на митинг.
Один из крупнейших агрохолдингов и зернотрейдеров Украины — компания "Нибулон" — займется судостроительным бизнесом. "Нибулон" заключил предварительное соглашение о покупке судостроительного завода "Лиман" в Николаеве. Задуматься о развитии собственного судостроения в "Нибулоне" решили после того, как завод "Океан" сорвал график выполнения работ по строительству буксиров для компании, отмечают эксперты.
"В этом году мы ставим на ремонт 15 кораблей. Будет меньше выходов в море, чем необходимо, но уже в начале следующего года государство получит полноценный, боеспособный корабельный состав" - заявил находясь в Севастополе министр обороны Украины Дмитрий Саламатин.
Представителями ПАО «Черноморский судостроительный завод» и НАК «Нафтогаз Украины» проведены переговоры о возможности сотрудничества, и совместной работы. 16 буровых установок, заявленных ранее губернатором Николаевской области Н.Кругловым, оказались 16ю блоками-кондукторами.
11 июля 2012 года ФГИУ объявил конкурс по продаже 25% акций компании «Николаевгаз» (Николаев, Украина). Начальная стоимость пакета акций составляет 18,4 млн. грн. Заявки на участие в конкурсе принимаются до 24 июля 2012 года.
Мульти-фестиваль включал в себя разнообразные конкурсы и отборочные этапы: «Квест-фестиваль», «Студенческая мафия», фото-кросс, видео-конкурс «Кино за 48 часов», конкурс красоты «Перша Леді», студреспубликанская Pecha Kucha и, конечно же, самый веселый фан-отбор для команд и участников.
Со вчерашнего дня организаторы вызывают шок у активных участников мульти фестиваля «Студреспублика». А все вызвано их некомпетентности в вопросах по Фотоконкурсу.
Лето в самом разгаре - кто на работу, кто на отдых, а самые активные студенты города Николаева на Студенческую Республику 2012, финал которой пройдёт 23-24 июня в Парке Победы, где они отдохнут, получат заряд адреналина, море позитивных эмоций и возможность проявить себя!
Об этом говорится в письме Укрдержреестру в адрес партии.
В частности, в письме отмечается, что государственная служба готовит документы для суда о ликвидации Демократического Альянса в связи с нарушением процедур регистрации.